TIME-OUT PROGNÓZA -> LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

Prognóza L.Mikuláš

Tím z Liptovského Mikuláša nastúpi do sezóny 2018/2019 s novým hlavným trenérom, tým bude Anton Tomko, ktorý nahradí Pavla Paukovčeka. Ten zasadne na lavičku Žiliny. Skúsenosti trénera Tomka môžu Liptákom v náročnej sezóne určite pomôcť. Anton Tomko ako hlavný tréner vyhral trikrát titul slovenskej najvyššej súťaže. Za každým to bolo s Košicami. V minulej sezóne viedol rodný Prešov.

Svätyňu bude po odchode opory Košarišťana chrániť dvojica Hollý – Kislistyn. V obrane naďalej ostáva napríklad skúsený Radoslav Suchý, či Tomáš Nádašdi. Prekvapiť môže aj mladý Švéd Edgren. Čo sa útoku týka, Liptáci sa budú pravdepodobne spoliehať hlavne na trojicu Uram, Sukeľ, Kriška, ktorú naša redakcia zaradila medzi trojicu predpokladaných lídrov tímu. Práve druhý menovaný by mohol v tejto sezóne prekvapiť a napodobniť tak skvelé výkony brata Matúša. Zabudnúť však určite nemôžeme ani na mená ako Lichanec a Števuliak.

Aj napriek týmto faktom si však myslíme, že Liptovský Mikuláš podobne ako v minulých sezónach bude musieť bojovať o poslednú postupovú priečku do play-off až do posledných kôl a aj tak sa mu to nemusí znova podariť.

Čo si myslíte vy? Zvládnu Liptáci sezónu, alebo im play-off opäť utečie? Dajte nám vedieť do komentára váš názor!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*