Pro-Hokej pripravil dokument z ALL STAR víkendu 2020

Januárový All-Star víkend v Trenčíne bol bez pochýb najväčšou sprievodnou akciou tejto sezóny Tipsport ligy. Výbery top hráčov slovenskej najvyššej hokejovej súťaže pod taktovkou veľkých mien slovenského hokeja. Zabávajúci sa fanúšikovia a hráči, technické parádičky, ukážkové góly a unikátna atmosféra na Zimnom štadióne Pavla Demitru. Pro-Hokej sa rozhodol, že toto vydarené podujatie priblíži fanúšikom v dvojdielnom dokumente.

Priaznivci kvalitného hokeja na slovenských klziskách si prídu na svoje v dvoch 25-minútových častiach krátkeho dokumentárneho videa z tejto nezabudnuteľnej udalosti. Okrem samotného hokejového diania, ktoré ponúkla selekcia najlepších hráčov uplynulého ročníka, sa divák dozvie zaujímavé informácie zo zákulisia a bude mu priblížená aj príprava celého podujatia. V dokumente sa posvieti aj na nomináciu  a draft hokejistov, teda toho najlepšieho, čo sa v minulej sezóne pohybovalo na slovenských zimných štadiónoch a bavilo fanúšikov. Ak vás stále zaujímalo, čo sa deje pred zápasom a počas prestávok v hokejovej kabíne, tak prostredníctvom tohto dokumentu máte jedinečnú príležitosť nahliadnuť aj do tohto zákutia a nasať atmosféru kolektívu . Nebudete ukrátení ani o vyjadrenia zainteresovaných osobností a ich názor na celý priebeh akcie. Patria tu aj originálne výroky a reakcie Mariána Hossu a Gáboríka zachytené mikrofónmi, ktoré mali tieto legendy pripevnené na svojich kabátoch, v ktorých na striedačke usmerňovali jednotlivých zverencov, bavili sa s nimi a spoločne si užívali ponúknutú show. Celkovo sa jedná o jedinečný a pútavý pohľad na detaily vydareného víkendu, ktorý zaručene pritiahne pozornosť každého fanúšika. Jednoducho All Star víkend z rôznych uhlov prinášajúcich obohatený zážitok.

Dobrou pozvánkou na prezretie si originálneho dokumentu z produkcie Pro-Hokeja je zhrnutie celého podujatia jeho hlavným organizátorom a riaditeľom spomínanej spoločnosti Richardom Lintnerom, ktorý povedal: „Tipsport Liga bola jediná európska súťaž, ktorá v tejto sezóne pripravila Zápas hviezd. Zimný štadión bol vypredaný, prišlo 6150 fanúšikov, pred televíznymi obrazovkami súboj sledovali naživo v 300-tisíc domácnostiach. Opäť sme pripravili originálne podujatie, manažéri, Mariánovia Hossa a Gáborík, mu dodali pikantný náboj, nominovaní hráči predviedli skvelé výkony, fanúšikovia boli skvelí. Všetci odchádzali spokojní. Veríme, že momentálny hlad po hokeji aspoň čiastočne zasýti tento unikátny a originálny dvojdielny dokument. Pre mnohých to bude zároveň skvelá spomienka na vydarené popoludnie v Trenčíne.“

Premiéra prvého dielu dokumentu je naplánovaná na piatok 10. Apríla 2020 o 20:00h. Nasledujúci diel bude zverejnený v utorok 14. Apríla 2020 takisto o 20:00h. Obe tieto časti budú k videniu na YouTube kanále Tipsport ligy. Trailer k tomuto detailnému zmapovaniu hviezdnej akcie je k dispozícii už teraz.

Link na TRAILER: https://youtu.be/dBPiRfWGuVo.

Autor: Martin Lehotský, Grafika: Kristína Prievalská, Foto: Facebook -Tipsport liga

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*