Čo bude so Slovanom?

Bratislavský klub dnes zvolal tlačovú konferenciu, na ktorej boli prítomní traja zástupcovia Slovana. Konkrétne generálny manažér, Juraj Bakoš, viceprezident Juraj Široký mladší a tréner Roman Stantien.  Tí zodpovedali viaceré dôležité otázky, ktoré sa týkajú budúcnosti Slovana v Tipsport lige.

“Máme záujem o hráčov, ktorí hrali za Slovan, tiež hráčov z Bratislavy,” prezradil na úvod generálny manažér Slovana. “Chceli by sme piliere ako Sersen či Kukumberg a okolo nich doplniť mužstvo,” hovoril Bakoš. Taktiež načrtol tému rozpočtu “Rozpočet pre túto sezóne bude najnižší v histórii Slovana.” Generálny manažér klubu z hlavného mesta Slovenska sa vyjadril aj na tému zmluv. “Slovan nemá momentálne žiadneho hráča. Nové zmluvy budeme podpisovať v priebehu dvoch týždňov.” Juraj Bakoš oznámil aj krajiny, z ktorých by mali byť hráči v bratislavskom klube  “Zatiaľ sme oslovovali len Slovákov a dvoch Čechov. Hráčov zo zámoria či Fínska, Švédska sme neoslovovali,” dodal nakoniec bývalý manažér Košíc.

Dobre známa informácia je, že Slovan nemá vyplatené záväzky voči hráčom z predošlej sezóny. Aká je momentálna situácia priblížil Juraj Široký mladší. “Potrebujeme vyplatiť hráčov v celkovej čiastke zhruba 3 milióny eur,” ozrejmil Široký. “Vyplácali sme aj v piatok, aj dnes,” hovoril viceprezident klubu. Klub z hlavného mesta myslí jedine na našu najvyššiu súťaž. “Nemáme žiadny plán B, chceme hrať Tipsport ligu,” týmito slovami ukončil tlačovú konferenciu známy bratislavský podnikateľ, Juraj Široký mladší.

autor: Patrik Ľupták

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*