KAUZA NAHRÁVKA: Stanovisko redakcie TIMEOUTSK!

Špinavosť, zbabelosť a neúcta voči tomu, aké máme hodnoty a čo sa snažíme vybudovať. Týmto článkom potrebujeme reagovať na situáciu z dnešného dňa, keď sa na verejnosť dostala nahrávka, na ktorej nemenovaná osoba nadávala hráčom tipsportligového tímu pred nadchádzajúcou sériou play off. K nahrávke bola pripojená grafika, ktorú sme použili na rozhovor s konkrétnym hráčom pred určitým časom. O pôvode tejto nahrávky však nemáme žiadne informácie a celá redakcia Timeoutsk.sk sa od celej veci dištancuje.

Ako redakciu, ktorá sa aktívne zapája a zaujíma o dianie v Tipsport Lige, nás veľmi mrzí počin človeka, ktorý tento “skvost” vypustil na verejnosť. Jedná sa o zbabelý a podlý čin, ktorý hádže zlé svetlo na samotnú osobu, za ktorú sa vydáva, na značku tipsportligového klubu a v neposlednom rade aj na redakciu Timeoutsk, ktorá by takéhoto počinu nebola schopná.

Identitu hráča a nahrávku nebudeme zverejňovať, keďže je nemysliteľné, aby sme tým robili reklamu na niečo, čo v konečnom dôsledku ani nemusí byť pravdivé. Dúfame teda, že to každý chápe, keďže je neprijateľné, aby takéto niečo bolo na očiach verejnosti. Naša redakcia má za to, že pokiaľ sa nepotvrdí autenticita nahrávky, sú všetky dohady o jej pravosti úplne irelevantné.

Ďakujeme za pochopenie,
Kolektív Timeoutsk.sk

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*